Yeni yıl yaklaştıkça kız arkadaşınıza ne hediye alacağınız ile ilgili kabusunuzda başlamış gibi görünüyor! Erkeklerin kafasında büyüttüğü kadar yeni yıl hediyesi almak zordur, zira kadınları ne tamamen pahalı ürünler ile ne de büyük hediyeler ile mutlu etmek pek mümkün olmayabilir. 2017 yılı trendleri göz önünde bulundurularak 2018 yılında dünyanın tüm değişimi göz önüne alındığında kız arkadaşınız evrensel bir hediye bekleyecektir. Son yıllarda sosyal medyaya yatkınlığı ile tanıdığınız kız arkadaşınız için ideal yılbaşı hediyesini bulmak için yazıyı okumaya devam edin. Kız arkadaşa yılbaşı hediyesi nasıl alınır, kız arkadaşınız yılbaşı hediyesinden neler bekler işte bilmeniz gereken altın cevaplar:

Kız arkadaşa yılbaşı hediyesi nasıl alınır? Yılbaşı hediyesi ne almalıyım?

Kız Arkadaşa Yılbaşı Hediyeleri Tüyoları

1 . Kız arkadaşınıza diğer kız arkadaşları arasında gösterebileceği hediyeler seçin. Bu yılbaşı hediyesi alırken dikkat etmeniz kilit bir nokta! Kadınlar erkek arkadaşlarından aldıkları yılbaşı hediyelerini kendi aralarında bir şölen ile birbirlerine göstererek kendilerince hava atarlar. Buluşamasalar bile whatsapp gruplarında bu hediyeler fotoğraflanarak paylaşılır. Bunun bilincinde olarak kız arkadaşınıza alacağınız yılbaşı hediyesini bütün kızlara alınacak ve onları çıldırtacak cinsten bir ürün olmasına gayret göstermeniz gerekir. Emin olun, yılın en kötü hediyesini alan erkek arkadşa olmak tüm sene üzerinizde bir kehanete sebep olabilir! Tüm bu bilgiler ışığında kız arkadaşa yılbaşı hediyesi nasıl alınır bir göz atalım,

2. Sosyal medya aşığı kız arkadaşınız için fotoğraflayabileceği aksesuarlar alın. Bugünlerde her kız biraz sosyal medya fanatiği özellikle de instagram aşığı, yeni yıl hediyesi alırken kız arkadaşınızın zevkleri ve paylaştıkları ölçüsünde ona saç aksesuarları, farklı saç bantları, bereler, atkılar satın alabilirsiniz. Bu yılbaşı hediyelerini seçerken, kimsede olmamasına yani her mağazada satılmamasına özen gösterin çünkü kız arkadaşınız farklı ve kimsede olmayan bir yılbaşı hediyesi almak isteyecektir. Bunun için şimdiden yurtdışından sipariş verebileceğiniz aliexpress.com gibi internet sitelerinden saç aksesuarları, bereler, eldivenler ilginç ve üzerine takıp fotoğraflayabileceği aksesuarlar bakabilirsiniz!

3. Her kadın yemek sever, yılbaşı hediyenizi seçerken mutfağa gönderme yapın. Kadınlar yemek yapmaktan hoşlansalar da hoşlanmasalar da mutfakta vakit geçirmekten ve işe yarar hissetmekten keyif alırlar. Kız arkadaşınıza yılbaşı hediyesi olarak cupcake setleri, mutfak önlükleri ve kahve makinaları satın alabilirsiniz. Hem pratik uygulanabilen hem de bayılarak kullanacağı yılbaşı hediyelerini seçmeye özen gösterin. Sevgiliniz bir kahve bağımlısıysa espresso makinası alabileceğiniz gibi, tatlı yemeğe bayılıyorsa ve sürekli pasta kafelerdeyse cup cake seti, pasta ve ekmekçilik ile ilgili kitaplar, ya da bununla alakalı workshoplardan kurs satın alarak onu deliye döndürebilirsiniz.

Ofis Masalarına Koyacakları Yılbaşı Hediyesi Seçin

4. 25 ve üstü kız arkadaşlar için ofis masalarına koyacakları yılbaşı hediyeleri seçin. Bu yılbaşı hediyeleri çerçeveler, kalemlik, laptop stickerları gibi basit ancak bir o kadar anlamlı hediyeler olcaktır. Yeni yılda iş yerinde bulunduğu her zaman zarfında sizin yanınızda olduğunu hatırlaması yıl boyunca güzel bir bonus kazanmanızı sağlar. Yeniliklerden ve teknolijiden hoşlanan kız arkadaşınız için bir app bile geliştirerek birkaç kullanım için bile onu deliye döndürebilirsiniz. Klasik yılbaşı hediyelerindense bu tarz eğlenceli yılbaşı hediyeleri gülümsetmenizi ve unutulmamanızı sağlayacaktır.

5. Telefon aksesuarlarından yılbaşı hediyesi mi olur demeyin! Kadınların teknolojiye olan ilgisinin ve bağlılığının git gide arttığı bu yıllarda yılbaşı hediyesi seçerken teknolojiyi de unutmayın. Gopro, drawn gibi hem çekim yapılan hem de eğlendiren yılbaşı hediyeleri ideal seçimler olacaktır. Hala bir selfie çubuğu yoksa kız arkadaşınıza yılbaşı hediyesi olarak selfie çubuğu satın. Yazının başında da belirttiğimiz gibi kadınlar sosyal medya için harcadıkları zamanı sizin için harcamıyor olabilir, üzgünüz. Farklı ve renkli telefon kapları, tablet ayraçları, bir teknosaya girin ve aksesuar deryasını inceleyin.

6. Romatik kız arkadaşınız için klasik yılbaşı hediyelerinden de vazgeçmeyin. Kolye, küpe gibi mücevharatlardan hoşlanan kadın sayısı hala dünya nüfusunun yarısı! Asla bu klasik yılbaşı hediyeleri almaktan vazgeçmeyin. Her zaman geçerliliği olan bu hediyeleri elbette karınız için ya da ömrünüzün devamında yanınızda olacak sevgilileriniz için almalısınız. Oldukça pahalı olan bu yılbaşı hediyeleri için karşınızdaki kişinin sizin için paha biçilemez bir değer olduğunu gösteren hediyelerdir