Yonja Türkiye’de ve dünyada kurulmuş ilk büyük arkadaşlık sitelerinden biridir. 80- 90 kuşağında Türkiye’de yaşayan çoğu gencin bir yonja.com lakabı olmuştur. Yonja.com’a üye nasıl olunur? Üye olduktan sonra nasıl arkadaşlık kurulur? Yonja.com’a üye olup eklediğiniz her arkadaşınızın, videolarını görebilir, mesaj yollayabilir ve fotoğraflarına erişebilirsiniz. Yonja.com üyelik formu hakkındaki önemli bilgileri eksiksiz şekilde nasıl tamamlarsınız?

İnternet bizi asosyalleştiriyor mu yoksa, daha da mı sosyalleştiriliyor bu soru tartışa dursun. Yonja.com zamanının en ünlü sosyal paylaşım sitelerinden bir tanesiydi. Günde binlerce yeni üyenin sisteme kayıt olduğu gözlemlenmiştir. Her ne kadar son dönemde facebook gibi kitlesel siteler Yonja.com’un yerini almış olsada Yonja.com kendine yeni eklediği özelliklerle kitlesini tutmayı başarmıştır.

Yonja.com Üye Olmak İçin Takip Etmeniz Gereken Adımlar;

1İlk olarak Yonja.com ( Yonja.com) adresine giriş yapın.

2 Hemen kayıt ol butonuna tıklıyoruz ve karşımıza kayıt bilgi formu çıkacak, bilgi formunu doldurun. Gmail adresiniz ya da facebook hesabınızla hızlı kayıt işlemi yapabilirsiniz. Direk Mail adresinizi yazarak da girebilirsiniz.

Yonja.com Üye Olmak İçin Gerekli Bilgiler:

Cinsiyet Seçimi

Adınız ve Soyadınız

Güncel Olarak Kullandığınız e-posta adresiniz

Sisteme giriş için sıklıkla kullanacağınız şifreniz.

Şifrenin onaylan işlemi için tekrar girmelisiniz.

Nüfusa Kayıtlı olduğunuz şehir.

Doğum Yılınız

Ve Robot olmadığınızı kanıtlamak için ekranda girmeniz gereken bir kod çıkacak

3 Yonja.com a giriş yapın. Sisteme girdiniz ama doğru partneri bulmak için profilinizi ayrıntılı olarak doldurmanızda yarar var. Karşı cins sizin profilinizi inceleyerek sizinle bir yakınlı kuruyor. Önemli kısımlar;

Profil Fotoğrafı

Kendinizi tanıtan bir yazı, hobileriniz

4Fotoğrafın yüklenmesi ile Yonja.com size arkadaş önermeye başlayacak. Sizde sistemde yeni arkadaşlıkla kurabilirsiniz. Yonja.com’a nasıl giriş yapılır derinlemesine aktarmaya çalıştık ama biz yinede size gerçek arkadaşlıklar kurmanızı öneririz.