Sezonun trendi kışın ortasında kısa paça pantolonlar giymekle başladı! Kısa paça hatta kapri pantolon modellerini genellikle yazın görmekte ve giymekteyiz ancak bu kış kısa pantolonun inanılmaz bir modası söz konusu! İster dar kısa paça isterseniz de bol İspanyol seçimlerde kısa paça pantolon seçin ama kesinlikle kısa paçaları tercih edin. Peki kısa paça pantolonlar nasıl kombinlenir, kısa paça pantolon giymenin püf noktaları nelerdir, her beden boyu kısa paça giymeye uygun mudur, işte size altın cevaplar;

Kısa paça pantolon kombinleri nasıl yapılır? Kısa paça pantolon kombinleri.

Kısa Paça Pantolon Trendine Kombin Tüyoları

1. Kısa paça pantolonuz ile çıplak teninizi gösterin. Kısa paça pantolonların kışın ortasında düştüğü önce podyumlarda ardından da sokak modasında yerlerini aldı bile. Ayak bileklerinizin tamamen gözükeceği kot pantolon kombinleri spor ayakkabılar ile en trend kombinler arasında bulunmaktadır. Siz siz olun kot pantolonlarınızı yüksek bel ve kısa paça seçin sweatshirt ve spor ayakkabılarla kombinlemekten kendinizi alıkoymayın.

2. Üşürüm diyenlerin kısa paça pantolon kombinleri arasında çoraplar var! Skinny, boru paça pantolonların boyları mağazalardan fark edebileceğiniz gibi zaten kısaldı artık pantolonlar ayaklarınıza değmiyor bile. Kısa paça pantolonunuzun altına mokasen ayakkabılar da giyseniz renkli çizgili enteresan eğlenceli belki de dümdüz tek renk çoraplarınızı giymekten çekinmeyin. Moda bu ya kısa paçayı ister çorapsız ister çoraplı giyin kesinlikle şık olacaksınız siz yeter ki giyin.

3. Kısa paça pantolon kombinleri arasında butiler ve botlar da var! Belki de bir çoğunuz şimdiye dek kısa bot yada çizme giydiğinizde ona uygun pantolon paçaları seçer dururdunuz. Şimdi bunlarla uğraşmanıza katiyen gerek yok kısa paça pantolonunuz var altına terlik de giyseniz bot da giyseniz modanın kabulü sizin keyfinize kalmış.

4. Kısa boylular, kısa paça pantolonu nasıl giyecekler? Kısa boylu kişiler için kısa paça pantolon tam bir kabusa dönebilir diye düşünmeyin. Evet pantolon boylarının yerden yukarı doğru kısalmış olması tüm bacakları kesiyor ve olağandan da kısa gösteriyor. Kısa boylu kişilerin bu trendi gerçekleştirebilmeleri için yapmaları gereken oldukça basit numaralar var, örneğin kısa paça pantolonunuz ve ayakkabınız aynı renk olursa hatta giymişseniz çorabınız aynı renk olursa tamamen bir göz ilüzyonu yaratarak boyunuz olağandan uzun gözükür. İkinci bir opsiyon ise, uzun bilekli konverseler giyerek kısa boyunuz ile kısa paça pantolonunuz arasındaki mesafeyi kapamaktır. Asla vazgeçmeyin!