Sezonun en trend ürünlerinden yırtık kotlar her geçen gün daha farklı tarzlarda kombinlenmeye devam ediyor. Bir yırtık kot pantolonla hem akşam yemeğine gidebilirsiniz şık olursunuz, hem de lunaparka eğlenmeye gidersiniz spor olursunuz. Son derece geniş bir yelpaze haline gelen yırtık kot pantolon modası için şimdiye denk denenmiş ve tarz damgasını almış en iyi kombinleri sizler için derledik, işte size yırtık kot pantolon kombini nasıl yapılır altın cevaplar,

Yırtık kot pantolon nasıl kombinlenir? Yırtık kot pantolon kombinleri.

Yırtık Kot Pantolon Kombinleri

1Beyaz gömlek ile yırtık kot pantolon giyme, beyaz renk her zaman bir parça sofistikeliğin parçası olmuştur. Beyaz gömlekle birleştirdiğiniz yırtık kot pantolonunuz ile sıradışı ve stil sahibi bir görünümü elde edersiniz. Beyaz gömleğin asil havası yanına yırtdık kot pantolonu da alınca sofistike denim haline geliyor ve yırtık jeaniniz hovardalıktan çıkıp asil bir kombine bürünüyor.Koyu renkli kot pantolon ile yakalarını kaldırarak giyeceğiniz beyaz bir gömlek gündüz şıklığının temsilcisi olacaktır.

2Kışın yırtık kot pantolonu yüksek topuklu botlar ile deneyin, yırtık kot pantolonlar soğak hava demeden giyilmeyi sürdürüyor. Bacağınızda yırtıkların olması hafif de olsa bacak boyunuzu kesmiyor da değil. Siz siz olun yüksek topuklu botlar ile yırtık kot pantolonunuzu kombinleyerek kışın soğuk ve çetin havalarına göğüs gerin. Koyu gri, siyah yırtık kotları kombinlemek mevsimsel açıdan daha doğru renkler olacaktır. Fötr şapka takmayı da ihmal etmeyin.

3Basic tişörtler ile skinny yırtık kot pantolonların muhteşem uyumu! Derin V yakalı salaş, baskısız ve dümdüz tişörtler ile yırtık kot pantolonu kombinlediğinizde görüntünüzdeki casuallığın kimse önüne geçemez. Hem bu kadar şık ve tarz hem de bu kadar salaş durmanıza siz bile inanamayacaksınız. Kış için bu kombini uygularkan bordo ve mor yere kadar uzun hırkaları giyerek görünümünüzü tamamlayın. Kollarınızı rengarenk bilekliklerle donatmayı ihmal etmeyin.

4Spor şıklığını konuşturun. Yırtık kot pantolonlar ile genel olarak topuklu kontrastı yakalama numarasına gözlerimiz tamamen alıştı. Yırtık kot pantolonunuz ve onunla bütünleşen salaş tişörtleriniz ile spor ayakkabılarınızı kombinleyin. Rahatlığından ödün vermeyenlerin tercihleri arasında gelen bu kombinle dilediğiniz her yere gidebilirsiniz.

5Yırtık kot pantolonu şifon ve transparan bluzler ile kombinleyin. Yırtık kotlar ile oluşturulan bir gece kombini daha, özellikle eskitme ve yırtık kotlar ile abiyenin sevilen parçalarından ipek ve şifonu birleştirdiğinizde ortaya hem seksapel hem de oldukça modern bir hava çıkıyor. Şifonla kot biraraya nasıl gelir diye düşünmeyin ve bunu kesinlikle deneyin.

6File çoraplar ve yırtık kotları kombinleyin. Yırtık kot pantolonlar ile opak çoraplar çok giyildi peki ya file çoraplar? File çorapları yırtık kotlar ile kombinlediğinizde son derece seksi ve havalı bir görünüm yakalarsınız. Açık renk yırtık kotlar ile kontrast olarak siyah file çoraplar son derece tarz bir hava yaratmanızı sağlar. Sokak modasına ayak uydurun ve frapanlığı elden bırakmayın.