Sevgilinin boynunu öpmek, sevginizi göstermenin tatlı bir yolu ya da ön sevişmeyi ya da daha da fazlasını başlatmak için seksi bir hareket olabilir. Sevgilinin boynunu birçok farklı bölgeden öpebilir, hatta ortam uygunsa yalayarak ve ısırarak işleri kızıştırabilirsiniz.

Sevgilinin Boynunu Öpmeye Hazırlanın

[dropcap]1[/dropcap] Sevgilinizin boynunu parmaklarınızla okşayın. Parmak uçlarınızı kullanarak hafifçe sevgilinizin boynunu okşayın. Bu, sevgilinizi tahrik edecek, zevkten çıldırmasını sağlayacaktır. Öpmeyi planladığınız bölgeyi okşayın. Sevgiliniz orayı öptüğünüzde çok daha fazla zevk alacaktır.

[dropcap]2[/dropcap] Sevgilinizi boynunun hassas bir bölgesinden öpün. Boynun en hassas bölgelerinden biri, boynun omuz ve köprücük kemiği ile birleştiği yerdir. Boynun diğer bir hassas bölgesi, sol ön ve sağ arka taraftır. Ancak tüm bölgelerinin hassas ve öpücüğe elverişli olduğunu unutmayın.

Sevgilinizin boynunu öperken vücudunuzu da kullanın. Yalnızca boynuna yaslanıp vücudunuzu uzakta tutmayın. Bunun yerine; yüzü size dönükse, kollarınızla onu sarın ya da arkasından öpüyorsanız yine kollarınızı etrafına dolayın.

Farklı Boyun Öpme Teknikleri Uygulayın

[dropcap]1[/dropcap] Kapalı ağız öpücüğü için dudaklarınızı ıslatın. Öncelikle, yeterince yumuşayana kadar dilinizle dudaklarınızı ıslatın. Ardından; sevgilinizle ağzınız kapalı bir biçimde öpüşüyormuş gibi, yine ağzınız kapalı bir biçimde, hafifçe sevgilinizin boynunun herhangi bir bölümünü öpün. Boynunun omuz ve köprücük kemiği ile birleştiği yeri öperek boyun kıvrımında dudaklarınızı dinlendirebilirsiniz.

[dropcap]2[/dropcap] Sevgilinizin boynunu ağzınız açık şekilde öpün. Öperken, yavaşça ağzınızı açın ve sevgilinizin boynunu, dudaklarınızı birbirinden ayırarak ağzınız açık bir biçimde öpmeye başlayın. Biraz çeşitlilik katmak için, yukarı ve aşağı doğru hareket edebilirsiniz.

Öpücükler arasında sevgilinizin boynuna sıcak hava üfleyin. Bu, sevgilinizi zevkten çıldırtacaktır.

Devam etmek istiyorsanız, sevgilinizin boynunu aşağıdan yukarıya doğru yalayın. Dilinizin yalnızca ucunu kullanın ve çok hassas davranın. Sevgilinizin bundan hoşlandığından emin olun.

Karşınızdaki kişiyi ilk öpüşünüzse bunu yapmayın. İstediğiniz bir şeyse, yapmadan önce karşınızdaki kişinin bunu onayladığından emin olun. Ancak; bunu, daha önce boynunu öptüyseniz ya da benzer bir deneyiminiz varsa yapın. Hava üflemek, dilinizi kullanmak ve özellikle ısırmak ve emmekle devam edin. İlk seferinizse, açık ve kapalı ağız öpücüklerine sadık kalın. Bunları yaptıktan sonra sevgilinizle birlikte ikinizin de neleri yapmaktan hoşlandığı üzerine tartışabilirsiniz.

[dropcap]3[/dropcap] Yavaşlayın. Sevgilinizi yavaş ve ıslak bir öpücük verin. Böylece hazzı doruklarına kadar yaşayabilir. Boynun tek bir noktasını öpmeye odaklanabilir ya da tamamına yönelebilirsiniz. Kulaklarına yakın alanları öpmeyi deneyin – bu bir diğer hassas bölgedir. Kulağının yakınına sıcak hava üflemek de sevgilinizin aklını başından alacaktır.

[dropcap]4[/dropcap] Yavaşça sevgilinizin boynunu emin. Bir seferde bir ya da iki kere olacak şekilde, yavaşça sevgilinizin boynunu emin. Bunu hızlıca yapmayın yoksa sevgilinizin boynunda iz bırakabilirsiniz ya da sevgiliniz bundan hoşlanmıyor olabilir. Sevgilinizi boynunu, açık ve kapalı ağız öpücükleriniz arasında emebilirsiniz.

İz bırakmamaya dikkat edin. Emmek ve ısırmak, sıklıkla izlere neden olur ve ikinizi de ciddi bir belanın içine atabilir.

Dudaklarınızı kaldırdığınızda, emdiğiniz bölgeye hava da üfleyebilirsiniz.

[dropcap]5[/dropcap] Sevgilinizin boynunu yavaşça ısırın. Bir süre sevgilinizin boynunu öptükten sonra, yavaşça ısırmayı deneyin. Dikkatli bir biçimde, sevgilinizin cildini dişlerinizin arasına alarak ısırabilir, bırakmadan önce hafifçe yukarı çekebilirsiniz. Isırmakla ilgili yavaş gitmeniz gerektiğini unutmayın. – ilk başta, sevgilinize sürpriz yapabilirsiniz.