Lisedeyken sevgiliniz ile ya da kız arkadaşınızla ilk kez öpüşmenin en uygun olduğu ortam sinema gibi görülür. Pek de yanlış sayılmaz! Sinemada bir kızı öpmek pek çok açıdan sizi daha rahat ettirecek ve heyecanınızın görünmesini engelleyecek bir ortama sahip olmanızı sağlar. Filmlerde de gördüğünüz gibi lisede bir kızla bir erkek ilk kez sinemada öpüşürler. Şayet bir kızı sinemaya davet etmenizin altında öpüşme hayali geçiyorsa, bu işin püf noktalarını bilmeli hem lisedeki sevgilinizi ürkütmemeli hem de samimiyetini belli etmelisiniz. Peki lisedeki sevgili sinemada nasıl öpülür, ilk öpüşme için sinema uygun mudur, işte bilmeniz gereken tüm püf noktalar,

Adım Adım Sinemada Bir Kızla Öpüşme Taktikleri

1. İkinizin de öpüşme için hazır olduğundan emin olun.

![](https://neyinasilyapmali.com/content/images/2018/10/lisede-bir-kizla-sinemada-nasil-opusulur-1-e1539891517953.jpg)
Pek çok kişi için lise çağları bir erkek ile bir kadının öpüşmesi için ideal dönemlerdir, herkes büyümüştür ancak bazı kızlara göre lise çağlarında öpüşme fikri çok da sıcak gelmeyebilir. Kendilerini henüz bunun için küçük görmeleri yetişme tarzlarından ya da geldikleri kültürden kaynaklanabilir. Kız arkadaşınız öpüşmekten çok daha önce sizin ona fiziksel yakınlığınızdan rahatsız oluyor ya da çekiniyorsa, onu sinema gibi karanlık bir yerde öpecek olmanız, lisedeki sevgilinizi biraz ürkütebilir. Bu yüzden siz her ne kadar sevgiliniz ile öpüşme arzusu içerisinde olsanız da bunun karşılıklı iki tarafında isteyeceği şekilde zevkli olacağını aklınızda bulundurun.

2. Kesinlikle doğru sinema filmini seçin.

![](https://neyinasilyapmali.com/content/images/2018/10/lisede-bir-kizla-sinemada-nasil-opusulur-2-e1539892063252.jpg)
Sizi yakınlaştıracak, öpüşmek gibi yoğun duyguların paylaşılacağı duygusallıkta anlar için duygusal, romantik konulu filmler seçmeye özen gösterin. Bir dram filmi de buna uygundur. Siz aksiyon dolu macera dolu bir film seçerseniz, etraftaki patırtıdan ve seslerden kız arkadaşınızı öpmek için uygun duygusal süreci takip edemezsiniz. Gişeler kıran popüler bir filme gitmektense sanat filmlerine de yönelmeniz de fayda vardır. Sinema salonunun hınca hınç dolu olması sevgilinizi sinemada öpmek için çok da uygun olmayacaktır.

3. İyi göründüğünüzden emin olun.

![](https://neyinasilyapmali.com/content/images/2018/10/lisede-bir-kizla-sinemada-nasil-opusulur-10-e1539892392149.jpg)
Tertemiz giyinin, en sevdiğiniz gömleğinizi sizi en fit gösteren pantolonunuzu seçin ve dişlerinizi muhakkak fırçalayın. Film esnasında da kabuklu yiyeceklerden ve patlamış mısırdan uzak durmanız sizin faydanıza olacaktır. Kesinlikle okul çıkışı lise üniformalarınızla apar topar sinemaya gitmeye yeltenmeyin. Bu sinema izleme daveti için okulun olmadığı ve kız arkadaşınızı özel hissedeceği bir gün ayarlamaya çalışın.

4. Sinemada oturma düzenine uygun koltukları seçin.

![](https://neyinasilyapmali.com/content/images/2018/10/lisede-bir-kizla-sinemada-nasil-opusulur-8-e1539892441419.jpg)
Elbette sinema salonları herkese açık ve çok sayıda seyirciyi ağırlayabilecek kapasitede büyük salonlardır. Lisedeki sevgilinizle öpüşmek için sizin için en ideal koltuklar arka sıradaki koltuklardır. Sizin yakınlaşmanızı arkanıza oturan kişilerin görmemesi sizin önceliğiniz olmalıdır. Koltuk seçimini gerçekleştirirken bu konuyu göz önünde bulundurmanız yanı sıra yapmanız gereken, çiftli koltuklara sahip sinema salonlarını öncelikli olarak değerlendirmek olmalıdır. Sevgililere özel çift kişilik koltuklara sahip sinema salonları sevgilinizle daha yakın olmanıza yardımcı olacaktır.

5. Sinemada öpüşmek için öncelikle yakın temaslarda bulunun, kolunuzu sevgilinizin omzuna atın.

![](https://neyinasilyapmali.com/content/images/2018/10/lisede-bir-kizla-sinemada-nasil-opusulur-11-e1539892527261.jpg)
Bu noktada rahat ve emin olmanız son derece önemlidir. Tedirgin davranmanız, panik yapmanız sevgiliniz açısından rahatsız edici bir davranış olacaktır. Film başladıktan belki bir yirmi dakika sonra sabit oturmanın verdiği rehavetle sıkılmış gibi davranın esneme ya da gerilme taklidi yaparak kolunuzu sevgilinizin omzuna kolaylıkla atabilirsiniz. Genellikle dokunmak sevgililer arasında sevgiyi iletme ve hissettirme şekillerinden biridir, bu işlemi sadece öpüşmek için değil gerçekten sevgilinizle onu sevdiğiniz ve değer verdiğiniz için öpüşmek isterseniz rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Sinema salonları hele ki yeterince dolu değillerse muhakkak soğuktur, sevgilinizi ısıtmak amaçlı sarılmak istediğinizi kolunuzu omzunuza atarak da gösterebilirsiniz.

6. Kız arkadaşınıza yakınlaşın.

![](https://neyinasilyapmali.com/content/images/2018/10/lisede-bir-kizla-sinemada-nasil-opusulur-12-e1539892618422.jpg)
Kolunuzun sevgilinizin omzunda ve yarım sarılma pozisyonunda duruyorsunuz. Filminde romantik ya da duygusal dakikalarını takip ederek başınızı sevgilinize yakınlaştırın. Bunu yaparken aynı zamanda sıkıca sarılmaya ve aranızdaki yakınlığı sürdürmeye de devam edin. Tam bu esnada sevgiliniz içeceğini içiyor ya da patlamış mısır yiyor olabilir. Burada sabırsız davranmamak ve paniklememek son derece önemlidir. Her zaman uygun anı kollamak sizin göreviniz.

7. Yakınlaşma vesilesi ile kız arkadaşınızın da sizinle öpüşmek istediği anı yakalayın.

![](https://neyinasilyapmali.com/content/images/2018/10/lisede-bir-kizla-sinemada-nasil-opusulur-16-e1539892651627.jpg)
Kimseyi zorla öpemezsiniz, zira siz her ne kadar sevgilinizi öpmek için bin takla attığınızı düşünseniz de belki de kız arkadaşınız da sizden öpüşmek için gerekli hamleyi yapmanızı bekliyordur. Birbirinize yakın olduğunuzu bu anlarda filmi izlemek yerine birbirinizle bakışmaya ve birbirinize bakmaya başlamışsanız, doğru an gelmiş demektir. Size bakıp bakıp gülüyor, sessiz olmanın zorunluluğu içerisinde kulağınıza bir şeyler fısıldamak istiyorsa bilin ki bu yakınlaşmanızı öpücükle taçlandırma zamanı!

8. Öpüşme hamlesini yapın.

![](https://neyinasilyapmali.com/content/images/2018/10/lisede-bir-kizla-sinemada-nasil-opusulur-15-e1539892724949.jpg)
O doğru an geldiğinde ilk öpücüğü kız arkadaşınızın dudağına en yakın olan yere yaparak kafanızı hafifçe onun yüzüne yaslayabilirsiniz. Kız arkadaşınız da sizin kadar heyecanlı ve duygulu olabilir bu anı herhangi bir şeyin bozmasına izin vermeyin. Yavaş yavaş dudaklarınızın buluşmasına izin verin. Daha sonra hafifçe birbirinize döndüğünüzü fark edeceksiniz. Omzunu tuttuğunuz elinizi omuz hizasından sırta ve bele doğru kaydırın. Lise çağında da olsa sevgiliniz Fransız bir öpücüğe hazır olmayabilir ya da dilini nasıl öpüşmek için kullanması konusunda bir fikri olmayabilir, yoksa sizin de mi yok?! Şaka şaka. Sinemadaki öpüşmeler ilk olmasına rağmen karanlığında etkisi ile son derece sıra dışı ve mükemmel de geçebilir.

9. Öpüşme sonrasında da sevginizi belli edin.

![](https://neyinasilyapmali.com/content/images/2018/10/lisede-bir-kizla-sinemada-nasil-opusulur-18-e1539892755373.jpg)
Lisede sevgiliyle öpüşmek demek yeni bir fırtınalı heyecana da yelken açmak demektir. Öpüşme sonrasında sevgilinizin omzuna tekrar elinizi atın ve bir diğer elinizle elini sıkıca tutun. Kız arkadaşınıza bu güveni veriyor ve değerli olduğunu hissettiriyor olmanız ileri boyutta çok daha harika öpüşmeler geçireceğinizin bir habercisi olmasının yanı sıra güzel bir ilişkinin de sinyallerini verir.