Kik messenger uygulaması içerisinde font (yazı) boyutunu değiştirmenin bir yolu yoktur, ama neyse ki başka yardımcı bir program kullanarak font boyutunu değiştirmeniz mümkündür. Mağazalardan Kik Messenger indirilebilir ya da doğrudan Kik Messenger APK ile kurulumu gerçekleştirilebilir. İndirme sonrası uygulama başlatılır. Daha sonra e-posta adresi ve belirlenecek Kik Messenger  kullanıcı adı ve şifre ile kayıt işlemi tamamlanır. Sohbete başlamak için Kik Messenger giriş bilgileri, kullanıcı adı ve şifre, yeterli olmaktadır.

Kik Messenger Uyumlu Telefonlar

Kik Messenger takip programı hemen hemen tüm marka cihazlarla uyumlu çalışmaktadır. Yine de cihazınızı mSpy’ın web sitesinde uyumluluk bölümünden kontrol edebilirsiniz. Yazılım iOS 7 – 8.4; 9.0 – 9.1 ve Android 4 ve üzeri cihazlarda rahatlıkla çalışabilmektedir.  Bu şekilde çalışabilmesi için Root ve Jailbreak gereklidir. Hedef cihazdaki Kik Messenger’ın sorunsuz bir şekilde takip edilebilmesi için kurulum öncesinde cihaza iOS işletim sistemine sahipse jailbreak, Android ise root yapılmalıdır. Kik Messenger iPad App ile iOS tabletinizde çalışabildiği gibi Kik Messenger takip programıyla da takip edilebilir.

Kik Messenger Arkadaş Bulma

Kik Messenger kişi bulmak için arama yapma imkanına sahip. Telefon numaraları ise gösterilmez. Arama motorlarında yapılacak Kik Messenger Türkiye kullanıcı adları gibi bir arama sonucunda da birçok kullanıcı adına ulaşılabilir. Kik Messenger kız veya erkek arkadaş arayanlar tarafından sıklıkla kullanılmakta ve arama sonuçlarında elde ettikleri kullanıcı adlarına sohbet isteği göndermektedirler. Instagram Kik Messenger kullanıcı adı bulma konusunda bir diğer önemli kaynaktan biridir. Tüm bunlar kimi zaman kötü sonuçlara neden olabiliyor. Çocuğunuzun istenmeyen herhangi bir durumla karşılaşmasını önlemek adına Kik Messenger takip programı kullanmak faydalı olacaktır. Şimdi bu programı daha yakından tanıyalım.

Adım Adım Kik Messenger Font Boyutunu Değiştirme

  1. Fontself sitesini ziyaret edin ve telefonunuz için uygun olanını seçin.

  2. Uygulamayı telefonunuza yükleyin.

  3. Uygulamayı yüklemenizin ardından yukarıdaki görüntüdeki gibi “Open” seçeneği aktif olacaktır. Buna tıklayarak uygulamayı açın.

  4. Görüntülenen listeden Kik’i seçin.

  5. Kullanmak istediğiniz font hangisiyse onun üzerine tıklayın.

  6. Font seçiminin ardından karşı tarafa bir mesaj göndermek için mesaj balonuna tıklayın.