Eğer bir erkeğe aşık olduysanız veya ona karşı bir şeyler hissediyorsanız, onunda size karşı bir şeyler hissetmesini sağlayabilirsiniz. Erkekleri baştan çıkarmak için yapabilecekleriniz bu makalede detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Sizin yapmanız gerekense burada anlatılan erkeği etkilemenin yollarını doğru şekilde uygulamaktır. Şimdi bunları öğrenmek için aşağıdaki adımları takip edin.

Erkekleri baştan çıkarmak için ne yapmalı? Erkekleri baştan çıkarmanın yolları ve erkekleri baştan çıkarmak için uygulanacak yöntemler.

Erkekleri Baştan Çıkarmak için ilk Adım: “Cazibe”

1. Dış görünüşünüze ve sağlıklı olmaya önem verin. Fiziksel görünüşünüzü daha iyi bir hale getirmek için hem zaman hem de enerji harcamanız gerekecektir. Bu sayede hem güzel bir görünüme kavuşmuş hem de sağlıklı olmuş olacaksınız. Karşıdaki erkeğin bu şekilde ilgisini çekebileceksiniz. Dış görünüşüne önem veren kişiler genelde çok daha fazla çekici ve dikkatleri üzerine toplayan kişiler olur. Bu anlamda yapabileceklerinize bir göz atacak olursak:

Spor salonuna düzenli bir şekilde giderek fit bir vücuda sahip olabilirsiniz. Sporu hiç bir şekilde aksatmadan devam ettirmelisiniz. Erkeklerde genelde spor sevdiğinden dolayı bir süre sonra size bu konuda baştan çıkarmak istediğiniz kişi eşlik edebilir.

Bakımlı olmaya ve hijyen koşullarına dikkat edin. Bu anlamda en dikkat çeken yerlerden biri de saçlardır. Saçlarınızı temiz tutmaya özen gösterin.

Sabah uyandığınızda ya da akşam yatmadan önce vücudunuza kokulu vücut losyonlarıyla bakım yapın.

Makyajı hafif yapmayı tercih edin. Fazla makyaj oldukça çirkin bir görüntüye sebep olabilir, bundan kaçının.

Günce iki kez dişlerinizi fırçalayın, diş ipi ile gargara kullanmaya da dikkat edin. Nefesinizi tazelemek için gün içerisinde nane ya da sakız kullanın.

Elbiselerinizi düzenli olarak yıkayın. Eskiyen elbiseleriniz varsa yerine yenilerini satın alın. Kıyafetlerin temizliği konusunda bir rutin oluşturun. Kullandığınız pantolon, bluz, iç giyim, çorap, etek, elbisenin giyeceğiniz zamanlarda hep temiz olmasına özen gösterin. Kıyafetlerinizi lekeli, kirli bir şekilde giymemeye özen gösterin.

Erkekleri baştan çıkarmak için ne yapmalı? Erkekleri baştan çıkarmanın yolları ve erkekleri baştan çıkarmak için uygulanacak yöntemler.

Erkekleri Baştan Çıkarmak için İkinci Adım: Sıcak Temas

2. Güzel ve sempatik bir şekilde gülümseyin. Her zaman kullanabileceğiniz, ücretsiz ve en iyi silah gülümsemektir. Elbette gülümsemenin de abartılmaması gerekir. Gülümseyin ve şaşırtıcı etkisini görün! Bir gülümseyiş karşınızdaki kişinin tüm dikkatini üzerinize toplayabilir ve bu gülümseyişle birlikte göz göze gelebilirsiniz. İçinizden gülümsemek gelmiyorsa bu konuda kendinizi yönlendirin:

Eğer içinizden gülümsemek gelmiyorsa, depresif bir gününüzdeyseniz bu durumda mutlu bir anınızı düşünebilir, aklınıza komik bir şakayı getirebilirsiniz. Bu yöntemlerden biri sizin gülümsemenizi sağlayacaktır. Sevdiğiniz bir hayvan var mı? Sizi mutlu eden geçmişten biri var mı ? Bunları düşünün.

Hafif bir gülümseyiş gösterin. Şayet aşık olduğunuz adamla göz teması kurduysanız bu durumda hafif, yavaşça büyüyen bir gülümseyiş daha etkili olacaktır. Bu karşı taraf için çok daha ilgi çekici olacaktır.

Erkekleri baştan çıkarmak için ne yapmalı? Erkekleri baştan çıkarmanın yolları ve erkekleri baştan çıkarmak için uygulanacak yöntemler.

3. Sık sık göz teması kurun. Göz teması kurmak cilve yapmanın önemli bir bileşenidir. Aynı zamanda da sizin cazibenizi artırabilecek bir durumdur. Hatta ve hatta ikiniz de sessiz olup susup kaldığınız zaman göz göze gelmekten çekinmeyin.

Onun gözlerine bakacağınızı için kendinizi fazlasıyla gergin hissediyorsanız bu durumda sürekli değilde ara ara göz teması kurmayı deneyin. Bu şekilde karşı tarafla ilgilendiğinizi belirtmiş olursunuz. Yani bir noktada gözlerinizi ondan alamadığınızı ona hissettirirsiniz.

4. Erkeğin sizinle fiziksel temas kurması için yumuşak giysiler tercih edin. Bu alanda yapılan araştırmalar sonucunda ipek, sentetik, mikrofiber vb. yumuşak dokulu giysiler karşı taraf için daha ilgi çekici ve dokunulası olmaktadır. Siz de erkeğin sizinle fiziksel temas kumasını istiyor, daha çok yakınlaşmasını sağlamak istiyorsanız bu tür kumaşlar seçmeye özen gösterin.

Daha dikkat çekici olmak için ise kırmızı ve tonlarını kullanabilirsiniz. Kırmızı renk hem kadınlarda hem de erkeklerde cazibe ve tutkunun sembolüdür. Fark yaratmak için kırmızı bir elbise ya da bluz giyebilir ya da kırmızı bir ruj sürebilirsiniz.