Kadınların, erkekler üzerindeki etkisini hepimiz biliyoruz. Peki bazı erkekleri etkilemek için bu taktikleri uygulamanız gerekirse? İşte **“erkekleri etkilemenin yolları”**nı aramak için bu küçük oyunları oynamanız gerekiyor. Sözsüz olarak imalarla bir erkekten teklif aldığınızı düşünüyorsanız ve bu sözsüz teklifi bir an önce o erkekten duymak istiyorsanız ve bunun için erkekleri etkilemenin yolları olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki adımları uygulayın.

Erkekleri etkilemenin yolları nelerdir? Bir erkeği nasıl etkilerim sorusuna yanıt arıyor ve erkekleri etkilemek için taktikler arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Adım Adım Erkekleri Etkilemenin yolları

1. Bir erkeğin sizden hoşlandığını anlamak için ipuçlarını toplayın. O erkek, her fırsatta sizinle ilgileniyorsa, çeşitli bahanelerle yanınızda olmaya çalışıyorsa ve mesaj atıyorsa, sosyal medyada sizi takip edip beğenilerde bulunuyorsa sizden hoşlanıyor demektir. Sözsüz çıkma teklifi aslında o erkeğin bir türlü söylemeye cesaret edemeyip fakat sosyal medyalarda paylaşımlarınızı beğenerek ve yorum yazarak size olan ilgisini ifade etmektedir. Bundan sonra iş size düşmektedir. Bir şekilde yeşil ışık yakarak onu cesaretlendirin. Bazı erkekler reddedilmekten korktukları için duygularını açıklamakta güçlük çekmektedir. Ve kadınlardan bir takım işaret beklerler. O işaret geldiğinde ise bülbül gibi şakımaya başlarlar.

2. İlk bakışta bir erkeği nasıl etkileyebilirim? sorusuna yanıt arıyorsanız hipnotize etkinizin olduğunu kavrayın. Kadınların baktığı nerdeyse bütün erkek hipnotize olabiliyor. Ve o erkek bakışlarınızı yakaladığı anda zaten etkilenmiş oluyor. Ama mesele şu ki ilk bakışınızdan çok ilk davranışınız ne olmalı? O bakıştan sonra hafifçe gülümseyin veya bir iki adım o erkeğe doğru yaklaşın. Etkilenip etkilenmediğini anlamak için etkinize karşı tepki veriyor mu gözlemleyin. Gülümsüyor ya da size yaklaşıyorsa artık çemberinizin içine o erkeği almışsınız demektir.

3. Erkekler hanımefendi mi yoksa ateşli kadın mı ister? Erkekler hanımefendi kadının da ateşli kadının da yanında olmasın ister. Zaten aldatmalarının sebeplerinden bir de budur. Birlikte oldukları kadın aynı anda hem hanımefendi hem de ateşli olamıyorsa eksik olanı bir başkasında tamamlamaya yönelirler. Ama bu hanımefendilik ve ateşliliğin elbette bir zamanı olmalı. Erkek daima sahiplenicidir. Birlikte olduğu kadının ateşini ancak baş başa iken görmek ister. dışarda ateşli bir kadın gibi davranmayın yanınızdaki erkek bundan rahatsız olur. Dışardaki hanımefendiliğinizi baş başayken de devam ettirmeyin ki o erkek sıkılmasın. Yani baş başayken ateşli olun. Dışardayken de hanımefendiliğinizi gösterin.

Erkekleri etkilemenin yolları nelerdir? Bir erkeği nasıl etkilerim sorusuna yanıt arıyor ve erkekleri etkilemek için taktikler arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Erkekleri Etkilemenin Yolları Adım 2 – Fazla Naz Aşık Usandırır

4. Erkekler naz yapan kadınlardan hoşlanmaz bunu kavrayın. Kesinlikle naz yapan kadınlardan asla hoşlanmazlar. Erkekler, kendilerine güvenen özgüveni yüksek tuttuğunu koparan organize yeteneği gelişmiş kadınları seçerler. Kadınların bu organize yeteneğiniz sayesinde hayatını kolaylaştırır. Bu yüzden organize yeteneğinizi geliştirin. Siz ilk etapta gereken özgüvenle o erkek arasındaki mesafeyi koruyun. O mesafeyi aşma süreci erkeklerin hoşuna gider. Çok çabuk teslim olmayın ki o erkek size ulaşmak için aşkın türlü oyunlarını sergileyebilsin ve bunu tatsın.

5. Çekingen bir erkeğe nasıl yaklaşmalıyım? diyorsanız sabırlı olun ve fedakarlıkta bulunun. Madem ki bu yola baş koydunuz öncelikle çekingen erkeğin çekingenliğini üzerinden atmasını sağlayın. Bıkmadan usanmadan onunla aynı ortamlarda bulunun. Her seferinde konuşma eğilimini siz üstlenin. O sizi bir yere davet etmiyorsa siz onu türlü bahanelerle bir yerlere davet edin. Yani aslında bir erkeğin yapması gereken her şeyi sizin yapmanız gerekir.

6. Bir erkeğe çıkma teklif etmek doğru mu? Günümüzde bariz çıkma teklifleri artık kullanılmıyor. Ama hala eski ritüellere göre düşünüyorsa her iki taraf kesinlikle bir erkeğe çıkma teklifi etmeyin. Çünkü evlilik teklifi etmek ve bir yerlere davet etmek bunlar erkeğin kendi erkekliğini hissettiği anlardır. Elde etme oyununu oynadığı anlardır. Bu fedakarlığı ve çabayı onlardan esirgemeyin. Siz sadece gerekli ortamı hazırlayın. ‘Benimle çıkar mısın?’ diyen kadınlara erkekler çok da iyi yaklaşmazlar. Bu noktalara dikkat edin ki sağlıklı bir ilişkiniz olsun.